Caravan Wedding | Arzu Dedeoğlu

“Güzel Anların İzinde” sloganıyla 10 yıl önce yola çıkan Caravan Wedding en özel ve mutlu günlerinizi tekrar tekrar yaşanır kılmak umuduyla her an yanınızda olmaya devam ediyor…

Ekibimle birlikte çiftlerimize fotoğraf ve video alanında destek veriyorum. Düğün fotoğrafçılığı önemli bir iş, yıllardır hassasiyetini bilerek, özenle çalışıyorum. Bu sektöre yaptığı işin önemini bilen düğün fotoğrafçıları yetiştirmek adına da, 6 yıldır İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi’nde verdiğim seminerlere, İstanbul’da İFSAK, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde Nikon Türkiye ile devam ediyorum.

Stüdyomuz İstanbul’da; ancak yolculuğu, hele ki düğün fotoğrafçılığında sürekli yeni arayışlarda olmayı çok seviyoruz. Bugüne kadar Türkiye’nin pek çok şehrinin yanı sıra, Roma, Paris, Barselona, Prag, Amsterdam ve Rodos gibi Avrupa’nın en güzel şehirlerinde ve iki yıl önce de Yeni Zelanda’da çekimler gerçekleştirdik. Yani, sakın çekinmeyin, bizi yeryüzünün hangi coğrafyasından çağırırsanız çağırın koşup gelmeye can atıyoruz 🙂

Hizmetlerimiz

Çift ve portre, nişan, save the date ve düğün günü fotoğraf ve video çekim hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için dilediğiniz bize 0532 260 04 81 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

[brailie_services_icon_block layout=”icon-color color-default” icon=”si-love_wedding-cake”]

Düğün Fotoğrafı & Video

Düğün gününüzde tüm fotoğraf ve video hizmetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Düğün günlerinde her çifte ve programlarına özel bir paketlendirme ve teklif sistemimiz bulunmaktadır. Şehir dışı ve yurt dışı düğünlerinizde de İstabul’da olduğu gibi aynı özen ve titizlikle çalışmaktayız.

[/brailie_services_icon_block]

[brailie_services_icon_block layout=”icon-color color-default” icon=”si-love_wedding-rings”]

Nişan Fotoğrafı & Video

Nişan günü dış / iç mekan fotoğraf ve video çekimleriniz, nişan töreni çekimleriniz, kına organizasyonlarınızın çekimleri için ekibimizden teklif alabilirsiniz.

[/brailie_services_icon_block]

[brailie_services_icon_block layout=”icon-color color-default” icon=”si-photo_dslr”]

Dış / İç Mekan Fotoğraf & Video

Düğün günleri öncesi ya da sonrası çekim yaptırmak isteyen çiftlerimiz için mekan ve konsept önerileri sunuyor, isteklerinize göre size özel tekliflerimizi hazırlıyoruz.

[/brailie_services_icon_block]

Sürecimiz

[brailie_process_steps_block]

Tanışma

Yüz yüze ya da online olarak tanışıp, ihtiyaçlarınızı dinleyip, size özel teklifimizi hazırlıyoruz. Beraber çalışmaya karar verdiğiniz de ise sözleşme ve rezervasyon sürecimizi tamamlıyoruz.

[/brailie_process_steps_block]

[brailie_process_steps_block number=”02″]

Fotoğraf & Video Çekimi

Görüşmelerimiz sonucu isteklerinizi göz önünde bulundurarak hazırladığımız çekim konsepti için bir araya gelip, çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Çekim sonuna kadar isteklerinizi gerçekleştirmek bizim için önemli.

[/brailie_process_steps_block]

[brailie_process_steps_block number=”03″]

Baskı & Montaj Süreci

Çekim sonunda seçtiğiniz fotoğraflara retouch işleminizi gerçekleştiriyor, renk tonu, albüm tasarımı konusunda onayınızı aldıktan sonra baskı sürecine gidiyoruz. Ayrıca çekilen videolarımızdan hazırladığımız filminizi de onayınız için gönderiyoruz.

[/brailie_process_steps_block]

[brailie_process_steps_block number=”04″]

Teslimat

Çekim öncesi olduğu kadar çekim sonrasında da önem verdiğimiz iletişimimiz ile isteklerinizi önde tutarak hazırladığımız ürünlerimizi sizlere teslim ediyoruz.

[/brailie_process_steps_block]

[brailie_testimonial layout=”slider-basic”]

Nasıl Çalışırız?

Özellikle düğün günleri için bizimle çalışmaya karar veren çiftlerimizle ofisimizde yüz yüze ya da online olarak bir toplantı yapıyoruz. Bu toplantıda o günün tüm programını öğreniyor, programın şekillendirilmesi sürecinde organizatörle birlikte çalışıp önerilerde bulunuyoruz. Bu toplantılar düğün gününüze dek gerek duyulduğu taktirde tekrarlanıyor.

Düğün günü fotoğraf ve video çalışması yapacağımız çiftlerle tarih ve mekanları belli olur olmaz bizimle görüşüp rezervasyon yaptırmaları, görsel kayıtlarınızın en sağlıklı ve isteğinize uygun şekilde tutulabilmesi açısından son derece önemli.

Neden Biz?

10 yılı aşkın bir süredir düğün fotoğrafçılığı sektöründeyiz ve bu süreçte yüzlerce çiftin görsel kayıtlarını tutma mutluluğuna eriştik. Düğün fotoğrafçılığı ve düğün videoculuğu, hele ki düğün gününüzü emanet edecekseniz, büyük sorumluluk gerektiren bir iş. Ve kesinlikle ileri düzey fotoğraf ve video bilgisi kadar, düğün fotoğrafçılığının püf noktalarını bilmeyi de gerektiriyor. Bundan dolayı bugünün kayıtlarını kime emanet ettiğiniz konusunda mutlaka seçici olmalısınız.

Çekim öncesi ve çekim günü kadar, çekim sonrasında da fotoğrafçınızın sizinle kurduğu iletişim şekli çok önemli, düğün fotoğrafçılığı, yaratıcılık, bilgi, tecrübenin yanı sıra, yüksek bir iletişim yeteneği de istiyor.

Çalışmaya karar vermeden önce tüm bu noktaları iyi değerlendirmeniz dileğiyle 🙂

Bilgi İçin

[brailie_instagram_block layout=”carousel-banner” token=”245735445.1677ed0.48b0735e63c84f0e9b3661dc19818e48″]