Caravan Wedding | Arzu Dedeoğlu

“Güzel Anların İzinde” sloganıyla 10 yıl önce yola çıkan Caravan Wedding en özel ve mutlu günlerinizi tekrar tekrar yaşanır kılmak umuduyla her an yanınızda olmaya devam ediyor…

Ekibimle birlikte çiftlerimize fotoğraf ve video alanında destek veriyorum. Düğün fotoğrafçılığı önemli bir iş, yıllardır hassasiyetini bilerek, özenle çalışıyorum. Bu sektöre yaptığı işin önemini bilen düğün fotoğrafçıları yetiştirmek adına da, 6 yıldır İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi’nde verdiğim seminerlere, İstanbul’da İFSAK, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde Nikon Türkiye ile devam ediyorum.

Stüdyomuz İstanbul’da; ancak yolculuğu, hele ki düğün fotoğrafçılığında sürekli yeni arayışlarda olmayı çok seviyoruz. Bugüne kadar Türkiye’nin pek çok şehrinin yanı sıra, Roma, Paris, Barselona, Prag, Amsterdam ve Rodos gibi Avrupa’nın en güzel şehirlerinde ve iki yıl önce de Yeni Zelanda’da çekimler gerçekleştirdik. Yani, sakın çekinmeyin, bizi yeryüzünün hangi coğrafyasından çağırırsanız çağırın koşup gelmeye can atıyoruz 🙂

Hizmetlerimiz

Çift ve portre, nişan, save the date ve düğün günü fotoğraf ve video çekim hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için dilediğiniz bize 0532 260 04 81 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Düğün Fotoğrafı & Video

Düğün gününüzde tüm fotoğraf ve video hizmetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Düğün günlerinde her çifte ve programlarına özel bir paketlendirme ve teklif sistemimiz bulunmaktadır. Şehir dışı ve yurt dışı düğünlerinizde de İstabul’da olduğu gibi aynı özen ve titizlikle çalışmaktayız.

Nişan Fotoğrafı & Video

Nişan günü dış / iç mekan fotoğraf ve video çekimleriniz, nişan töreni çekimleriniz, kına organizasyonlarınızın çekimleri için ekibimizden teklif alabilirsiniz.

Dış / İç Mekan Fotoğraf & Video

Düğün günleri öncesi ya da sonrası çekim yaptırmak isteyen çiftlerimiz için mekan ve konsept önerileri sunuyor, isteklerinize göre size özel tekliflerimizi hazırlıyoruz.

Sürecimiz

01

Tanışma

Yüz yüze ya da online olarak tanışıp, ihtiyaçlarınızı dinleyip, size özel teklifimizi hazırlıyoruz. Beraber çalışmaya karar verdiğiniz de ise sözleşme ve rezervasyon sürecimizi tamamlıyoruz.

02

Fotoğraf & Video Çekimi

Görüşmelerimiz sonucu isteklerinizi göz önünde bulundurarak hazırladığımız çekim konsepti için bir araya gelip, çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Çekim sonuna kadar isteklerinizi gerçekleştirmek bizim için önemli.

03

Baskı & Montaj Süreci

Çekim sonunda seçtiğiniz fotoğraflara retouch işleminizi gerçekleştiriyor, renk tonu, albüm tasarımı konusunda onayınızı aldıktan sonra baskı sürecine gidiyoruz. Ayrıca çekilen videolarımızdan hazırladığımız filminizi de onayınız için gönderiyoruz.

04

Teslimat

Çekim öncesi olduğu kadar çekim sonrasında da önem verdiğimiz iletişimimiz ile isteklerinizi önde tutarak hazırladığımız ürünlerimizi sizlere teslim ediyoruz.

Caravan Wedding’i bir arkadaşımdan duymuştum ve düğün günümüzün belgesel çekimleri için onlarla tanıştığımızda sıcaklıkları, işlerine karşı olan heyecanları, tam istediğimiz  doğallıkta oluşları ve bizim istediğimiz konsepte yakın tavırları çok hoşumuza gitti. Onlarla sabahtan gecenin sonuna kadar tüm düğün günü heyecanımızı adım adım birlikte yaşadık. Bu kadar içimize sinen, her karesinden memnunluk duyduğumuz fotoğraflarımız ve düğün hikayesi filmimiz için sonsuz teşekkürler ve sevgiler..

Aylin & Naci

Sevgili Arzu, çekim öncesi plan, çekim esnasındaki sıcak yaklaşım, sonrasındaki geri bildirim süreçlerinde destek ve hediyeniz için çok teşekkürler. Caravan Wedding’in elinden çıkmış işlerin niteliği daha önce yaptığı işlerden de belli. Kendimizi müşteriden çok bir dost ortamında hissettik. Çekim esnasında yaşadığımız birkaç komik olay da bizlere güzel birer anı olarak kaldı. Teşekkürler Arzu Hanım ve değerli ekibi. Umuyorum bir gün yine başka bir konsept için bir araya geliriz. Sevgiyle hatırlanmak dileğiyle…

Hazime & İlter

Sevgili Arzu, seni tanıdığımız günden itibaren ne kadar şanslı olduğumuzu tüm çevremize anlatıyoruz! İşine aşkın ve saygın çekim esnasında çok yoğun hissediliyor. Bizim için Kaş’a kadar gelip, tüm özverinle güzel hatıralar bıraktığın için teşekkür ederiz. İyi ki sen tanıdık ve seninle çalıştık 💜 Umarız zamanı gelince bebeğimizin fotoğraflarını da sana emanet edeceğiz 🎈 Hayatımızın en özel anlarında sen varolacaksın

Banu & Bekir

Nasıl Çalışırız?

Özellikle düğün günleri için bizimle çalışmaya karar veren çiftlerimizle ofisimizde yüz yüze ya da online olarak bir toplantı yapıyoruz. Bu toplantıda o günün tüm programını öğreniyor, programın şekillendirilmesi sürecinde organizatörle birlikte çalışıp önerilerde bulunuyoruz. Bu toplantılar düğün gününüze dek gerek duyulduğu taktirde tekrarlanıyor.

Düğün günü fotoğraf ve video çalışması yapacağımız çiftlerle tarih ve mekanları belli olur olmaz bizimle görüşüp rezervasyon yaptırmaları, görsel kayıtlarınızın en sağlıklı ve isteğinize uygun şekilde tutulabilmesi açısından son derece önemli.

Neden Biz?

10 yılı aşkın bir süredir düğün fotoğrafçılığı sektöründeyiz ve bu süreçte yüzlerce çiftin görsel kayıtlarını tutma mutluluğuna eriştik. Düğün fotoğrafçılığı ve düğün videoculuğu, hele ki düğün gününüzü emanet edecekseniz, büyük sorumluluk gerektiren bir iş. Ve kesinlikle ileri düzey fotoğraf ve video bilgisi kadar, düğün fotoğrafçılığının püf noktalarını bilmeyi de gerektiriyor. Bundan dolayı bugünün kayıtlarını kime emanet ettiğiniz konusunda mutlaka seçici olmalısınız.

Çekim öncesi ve çekim günü kadar, çekim sonrasında da fotoğrafçınızın sizinle kurduğu iletişim şekli çok önemli, düğün fotoğrafçılığı, yaratıcılık, bilgi, tecrübenin yanı sıra, yüksek bir iletişim yeteneği de istiyor.

Çalışmaya karar vermeden önce tüm bu noktaları iyi değerlendirmeniz dileğiyle 🙂

Bilgi İçin